Русские песни Азербайджанские песни Узбекские песни

Песня «Dana ushia si na daha»
исполнителя Азамат Беков.
Скачать или слушать онлайн

00:00/00:00

Текст песни:

пс.Иуан В.
мэкъ.Иуан Б.

Дэнэ ущы1э си нэ дахэ

1.
Си нэгум уэ укъыщ1ыхьауэ,
Блэк1а ди гъащ1эм согъэзэж.
Псы 1уфэ щхъуант1эм сы1ухьауэ,
Уи нэгу аргуэру зэ соплъэж.

Ежьу:
Дэнэ ущы1э си нэ дахэ,
Сэ услъагъуну си гу къихьащ.
Укъилъыхъуэну псэм ф1эдахэр,
Си гущ1эр гъуэгум нытехьащ.

2.
Къыщ1ож жыг лъабжьэим псынэ щ1ы1эу,
Щ1алэгъуэ дахэу блэлъэтар.
Къыхощ псы блэжым уи сурэту,
Си лъагъуныгъэ блэлъэтар.

Ежьу:

Другие песни исполнителя:

  • сл.и муз.Тимур Лосан Звукозаписывающая студия Аслана Лиева Нэкъуэлэн. 1. Бжьыхьэм чэзур ирехьэкl. Сэри зэ си дыгъэр къыкъуокl. Мо щхьэкlэм щылыд мыlэрысэ, Си гуакlуэр уэ схуэгъэlэсэ. Уэ узот мы бжьыхьэм и фэплъхэр, Вагъуэ иж а пфlэфlу узэплъхэр, Дахагъэ гуашэ соублэ! Ежьу. Нэкъуэлэн сыхуозэри Си къэшэнщ жызоlэрэ Дыкъафэн щlыдодзэри Дыунэнщ жыдоlэрэ Дыпсоун щlыдодзэри Хъуапсэ ин дыхуокlуэрэ Фlыгъуэ псом дыхешэри Дыгъэ шыр къытхуопсыр!!! 2. Дыгъэр зи нэгум къыщепс, Сегъэнэху,уи плъэкlэр сфlэфlыпсщ. Си нэхур уогъэщ узиlэхукlэ, Мыункlыфlыу къаблэ сыпсоухукlэ. Нэкъуэлэн си гущхьэм щошэсри, Нэкъуэлэн си гущlэм щопсыхыр Дахагъэ гуашэ доублэ! Ежьу:
  • Пусть будут счастливы сердца Вы в этот мир пришли для счастья Так сердце говорило со мной И хоть, увы, над судьбой мы не властны, Она мне подарила встречу с тобой, Она мне подарила встречу с тобой. Я в этот день держу твои ладони И говорю спасибо небесам… И пожелать хочу таким, как я влюбленным Любви, надежды, веры и добра Пусть будут счастливы сердца И бесконечною тропа Зеленая, зеленая тропа Я в этот мир пришла быть твоим другом Поддержкой и опорой навсегда И не страшны мне бури, дождь и вьюга, Пока в твоей руке моя рука, Пока в твоей руке моя рука. Я в этот день держу твои ладони И говорю спасибо небесам… И пожелать хочу на свете всем влюбленным Любви, надежды, веры и добра. Пусть будут счастливы сердца И бесконечною тропа Зеленая, зеленая тропа. Я в этот день держу твои ладони И говорю спасибо небесам… И пожелать хочу на свете всем влюбленным Любви, надежды, веры и добра. Пусть будут счастливы сердца И бесконечною тропа Моих надежд зеленая тропа.
  • сл.Б.Гедгафов пс.Джэдгъэф Б. муз.З.Афашагова мэкъ.1эфэщ1агъуэ.З. Хэт удихьэха? 1. Уи ф1эщ хъужмэ,а уи нит1ым, Дахэ псор къащ1ех. Жэщ мэзэншэу,гъуэгу сытетым, Дыгъэу къысхукъуок1. Апхуэдизк1э уи дахагъэр Сф1ызэхещ1эри псэм. Ежьу: Хэт,хэт,хэт, Хэт удихьэха? Хэт и унэ,хэт и пщ1ант1э Насып1ыф1э пщ1ар? 2. Уи ф1эщ хъужмэ,а уи нит1ым, Гуэпагъ псор къащ1ех. Я нэхъ ину сыбэмп1ами, Узыу хъуар сщхьэщах. Апхуэдизк1э уи гуапагъэр Сф1ызэхещ1эри псэм. Ежьу: Ежьу: 3. Уи ф1эщ хъужмэ,а уи нит1ым, Пэжагъ псори къащ1ех. Къэувы1амэ п1ыгъ сыхьэтыр, Хъун сф1ощ1 тебухуэж. Апхуэдизк1э уи пэжагъэр Сф1ызэхещ1эри псэм.